O mnie

Bartłomiej Dusza
O MNIE

Nazywam się Bartłomiej Dusza, mam 23 lata i na co dzień mieszkam w Knurowie. Tytuł mojego bloga wziął się nie bez powodu, gdyż moją wielką pasją jest sport, którym interesuję się już od 1998 roku.

Moim pierwszym wspomnieniem sportowym są Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w 1998 roku, a ściślej finałowy  mecz pomiędzy Francją oraz Brazylią. To właśnie wtedy rozpoczęło się początkowe nieśmiałe i pojedyncze śledzenie widowisk sportowych, które przerodziło się w wielką pasję, aż po dziś.

Na przestrzeni lat wyrobiłem sobie wielką miłość do bardzo wielu dyscyplin sportowych i z większym bądź mniejszym zainteresowaniem śledzę każdą z nich.

Prywatnie jestem kilkunastoletnim (bo już od 1998 roku) kibicem Barcelony. Dodatkowo, moim największym marzeniem jest zawodowa praca w charakterze dziennikarza sportowego. Do tej pory amatorsko pisywałem m. in. do takich serwisów, jak: pilka24.com.pl , barca.pl czy pilkarskiportal.pl.

Na co dzień pracuję zawodowo jako copywriter w jednej z gliwickich firm, a w wolnych chwilach czytam i kolekcjonuję książki o tematyce sportowej oraz wszelakie pamiątki związane z różnymi dyscyplinami sportu.

Swój blog pragnę poświęcić felietonom dotyczącym różnych wydarzeń sportowych, wywiadom z osobistościami sportu, a także wszelakim artykułom związanym z książkami czy analizami bukmacherskimi.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz